درباره ما

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ما وظیفه خود را عرضه بهترین کالاها میدانیم تا اعتبارمان همواره حفظ شود . جلب رضایت مشتری همواره از اولویت های مبلمان عالیجناب میباشد.

مبلمان عالیجناب فعالیت خود را از سال 1392  با محوریت طراحی و تولید مبلمان کلاسیک ،  میز غذا خوری،مبلمان راحتی ، ویترین و سرویس خواب   شروع کرده است.

 تخصص ما ارائه ى بهترين ها در زمينه مبلمان، پارچه هاى مبلى و پرده اى، اکسسوری چوبى و برنزى دكوراتيو، لوستر و ... مي باشد. بسيار خرسندیم كه بتوانيم تجربيات خود را به عنوان مشاور در اختيار هموطنان گرامى قرار دهيم. خواهشمنديم شما نيز با مقايسه تنوع و كيفيت اجناس ما با ساير برندهاى ايرانى و خارجى، گروه مبلمان عالیجناب را جهت ارتقاء توانمندى هايش راهنمايى نماييد.

در سر لوحه ما احساس افراد و لذت آنها از زندگی بر مسائل مادی برتری دارد و در این راستا تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا محصولات ما احساس لذت و آرامش را برای مشتریان به ارمغان بیاورد

استفاده از هنر والای صنعتگران ایرانی همگام با سلیقه جهانی و همچنین توجه به دانش و فن آوری روز دنیا ترکیبی ماندگار و دلنشین در محصولات تولیدی عالیجناب پدید آورده است .

 اجرای کلیه پروژه ها به روش کنترل هزینه و زمان جهت حفظ منابع مشتریان عزیز و جذب مشتریان ثابت و جلب اعتماد مشتریان از اهداف گالری عالیجناب میباشد.