اگر در جستجوی مدل های مختلف ست مبلمان هستید ، گالری عالیجناب بهترین مدل ها را ارائه می نماید. مبلمان استیل که برای دکوراسیون هایی با سبک کلاسیک مناسب هستند ، بسیار شیک و ایده آل می باشد. اگر به درستی به دکوراسیون سالن پذیرایی پرداخته شود ، این نوع مبلمان کاملاً با محیط هماهنگ شده و زیبایی چشمگیری را خواهند داشت.

ویژگی های ست مبلمان گالری عالیجناب

تاج مبل

طراحان داخلی گالری عالیجناب به اهمیت پرداخت دقیق به تاج ست مبلمان واقف اند و با آگاهی کامل نسبت به تأثیر منبت کاری بر روی زیبایی مبلمان استیل – کلاسیک ، اقدام به طراحی نقش و نگارها بر روی تاج مبل می نمایند.

در کلیه مدل های استیل ، تاج مبل بسیار دقیق و ظریف طراحی می شود. وجود منبت کاری های قرینه ، زیبایی و جلوه مبل را دو برابر می کند.

مطلب پیشنهادی
نکات مهم در زمان خرید مبلمان استیل (سلطنتی)

رنگ مبلمان

اگر سری به بازار بزنید با مدل هایی از مبلمان کلاسیک مواجه خواهید شد که از قیمت های پایینی برخوردارند. یکی از دلایل قیمت پایین این نوع مبلمان ، استفاده از رنگ مصرفی ارزان قیمت برای رنگ آمیزی بدنه محصول است. رنگ های بی کیفیت پس از مدت کوتاهی با کوچکترین ضربه اصابت شده به پایه ها ، دسته ها و تاج مبلمان دچار پریدگی و یا خط و خش می شوند و به قول معروف مبل « زخمی » می گردد.

رنگ پلی یورتان آلمان یکی از مرغوب ترین رنگ های صنعتی مورد استفاده برای مبلمان است. گالری عالیجناب برای ارتقاء کیفیت نهایی محصول تولیدی خود ، از رنگ های باکیفیت آلمانی استفاده می نماید.

پایه ها و دسته های ست مبلمان

همانگونه که در تصویر زیر (مدل ایرنا) مشاهده می نمایید، پایه ها بسیار چشم نواز و زیبا فرم دهی شده است. دسته های مبل یک نیم قوص طراحی شده و نسبت به سایر نمونه ها راحتی بیشتری دارد.

فوم ست مبلمان

حتماً در خانه اقوام و یا نزدیکان خود با این موضوع مواجه شده اید: پس از مدت کوتاهی که از خرید مبلمان منزل می گذرد ، نشیمن گاه مبل ارتفاع اولیه را ندارد و به عبارتی اسفنج داخل حالت ارتجاعی خود را از دست داده و به حالت اولیه باز نمی گردد. دلیل این پدیده ، استفاده از فوم یا اسفنج بدون کیفیت است.

گالری عالیجناب با بهره مندی از اسفنج یورتان یا اسفنج 30 کیلویی که یکی از بهترین نوع فوم ها در زمینه تولید مبلمان برند است ، ماندگاری ارتفاع نشمین گاه را تضمین می نماید.

نکته : منظور از اسفنج 30 کیلویی ، دانسیته یا چگالی اسفنج است. هرچه چگالی اسفنج بالاتر باشد در قسمت کف ، طول عمر آن بیشتر خواهد بود. فوم سرد استفاده شده برای نشیمن مبل باعث می شود که در بازه زمانی بلند مدت ظاهر خودش را حفظ کند و بسیار راحت باشد. همچنین فنر کشی های دقیق و مناسب ، فضای بسیار راحتی را برای نشستن به وجود می آورد.

نوع چوب استفاده شده برای تولید ست مبلمان

نوع چوب به کار رفته در ساخت مبلمان گالری عالیجناب ، چوب سوپر راش گرجستان است که به دلیل تراکم و استحکام بالا برای ساخت این نوع مبلمان بسیار مناسب است.

کوسن ها ؛ یک گزینه دکوراتیو و زیبا برای مبلمان شیک

تعداد کوسن ها براساس مدل مبل تعیین می گردد. معمولاً پنج کوسن برای مبل سه نفره در نظر گرفته می شود که علاوه بر زیبایی خاصی که به مبل می بخشد باعث راحتی بیشتر در هنگام نشستن بر روی مبل استیل – کلاسیک می گردد. طرح پارچه کشیده شده بر روی کوسن تلفیقی از پارچه به کار رفته بر روی کل کار می باشد.

چند نمونه از مدل های ست مبلمان گالری عالیجناب | طراحی جدید ، زیبا و لاکچری

مدل طرح ترک
« ست مبلمان هفت نفره و جلو مبلی + میز ناهار خوری هشت نفره »

ست مبلمان

مدل کارسل
« ست مبلمان هفت نفره و جلو مبلی  + میز ناهار خوری هشت نفره »

ست مبلمان

ست مبلمان

مدل ایرنا
« ست مبلمان هفت نفره و جلو مبلی + میز ناهار خوری هشت نفره »

ست مبلمان

ست مبلمان

انتخاب آسان است!

گالری مبلمان عالیجناب متخصص در زمینه تولید مبلمان منزل با کیفیت می باشد.

قابلیت تغییر رنگ مبلمان این امکان را به شما می دهد که بتوانید آن را با تم دکوراسیون منزل خود کاملا هماهنگ کنید.

رنگبندی چوب و پارچه در کلیه کارها نامحدود است و به سلیقه مشتری می باشد.

برای مشاهده مدل های بیشتر ، بر روی « مبلمان کلاسیک » و « مبلمان مدرن » کلیک نمایید.