مبلمان اسپرت در سبک مدرن جای دارد. مدل های این نوع مبلمان منحصر به فرد است و با نمونه های قدیمی کاملاً تفاوت دارد.

مبلمان اسپرت ؛ مدرن و شیک

این نوع مبلمان ، شیک و به روز هستند. اگر سبک دکوراسیون خانه شما مدرن است ، انتخاب آن یک گزینه جذاب به شمار می رود. این نوع مبلمان معمولاً انتخاب زوج های جوان است که علاقمندند تا دکوراسیون خود را به جدیدترین شکل دیزاین نمایند.

طرح های متنوع با رنگ بندی های متفاوت مبلمان اسپرت گالری عالیجناب ، دست شما را باز می گذارد تا متناسب ترین مدل را براساس طیف رنگی دکوراسیون خود انتخاب نمایید.

سبک مبلمان اسپرت چیست؟

مبلمان اسپرت تلفیقی از مبل راحتی و مدرن می باشد. این نوع مبلمان معمولاً برای اتاق نشیمن استفاده می شود ، زیرا مبل‌های راحتی برخلاف مبل‌های کلاسیک دارای نشیمن های بسیار نرم با ارتفاع کم بوده و دسته‌های پهن و بالشتی دارد. ویژگی‌ مهم آن ایجاد حس راحتی و نرم بودن پشتی و نشیمن آن می باشد.

مطلب پیشنهادی
تفاوت ها و شباهت های مبلمان کلاسیک و مبلمان راحتی

مبلمان اسپرت – مدرن مناسب فضاهای کوچک

امروزه با افزایش قیمت آپارتمان ها و کاهش متراژ آن ها ، ابعاد مبلمان باید مناسب با مساحت اتاق پذیرایی باشد. به طور مثال اگر قصد خرید مبلمان کلاسیک و یا استیل را دارید ، باید فضای بیشتری در اختیار داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل چیدمان را انجام دهید. کوچک بودن محیط علاوه بر آنکه از جلوه بصری مبلمان کلاسیک و استیل می کاهد ، بلکه باعث خفگی فضا می شود. به همین دلیل خرید مبلمان مدرن برای اینگونه فضاها توصیه می شود.

بیشتر بخوانید : ترفندهای چیدمان مبلمان کلاسیک

متریال تشکیل دهنده مبلمان

تشک‌های مبل یکی از مواردی است که در هنگام انتخاب می‌بایست به آن توجه کنید. اکثر تشک‌ها یک هسته از جنس فوم پلی‌یورتان دارند. هرچه فوم متراکم تر باشد ، سنگین‌تر بوده و دوام آن نیز بیشتر است. در مبل‌های ارزان‌قیمت از تشکچه های سبک استفاده می شود. مبل‌های باکیفیت دارای تشک های ترکیبی بوده که در مرکز آن‌ها فنر تعبیه‌شده و اطراف آن با فوم با کیفیت پوشانیده شده است.

مطلب پیشنهادی
مبلمان شیک گالری عالیجناب ؛ انتخاب خاص پسندان

مبلمان اسپرت جدید

در تصاویر زیر تعدادی از مدل های مبلمان اسپرت جدید گالری عالیجناب که براساس ترند روز طراحی و ساخته شده اند را مشاهده می نمایید. تعداد رنگ ها آنقدر متنوع است که انتخاب را برای هر نوع سلیقه ای آسان می سازد!

رنگ بندی چوب و پارچه نامحدود به سلیقه مشتری گرامی می باشد.

مبلمان اسپرت

مبلمان اسپرت

مبلمان اسپرت

مبل مدرن

مبل راحتی

مبلمان اسپرت

گالری مبل عالیجناب | عرضه انواع مبلمان منزل

طراحی منحصر به فرد + فوم چند لایه + استفاده از پارچه با بافت ظریف و رنگ بندی زیبا = خصوصیات مبلمان اسپرت ساخت گالری مبل عالیجناب