سبک چیدمان آوانگارد یکی از سبک های پرطرفدار دکوراسیون داخلی است که به کارگیری صحیح آن جذابیت بصری فوق العاده ای دارد. در این مطلب قصد داریم به بررسی این نوع دیزاین بپردازیم و نمونه ای از مبلمان مدل مدرن مدل آوانگارد طراحی شده توسط هنرمندان مجموعه گالری مبل عالیجناب را به شما معرفی نماییم. همراه ما شوید!

چیدمان آوانگارد چیست؟ – مبلمان مدرن مدل آوانگارد

در این سبک ، هیجان وجود دارد. ساختارشکنی دیده می شود. دست شما کاملاً باز است تا از هررنگ و اشیا با شکل و فرم های خاص در هر قسمتی استفاده نمایید. برخلاف سبک مینیمالیسم که ساده گرایی و کلی نگری باید در آن رعایت شود، در این سبک باید هرچه بیشتر به جزئیات و دیتیل ها پرداخته گردد.

چند ویژگی در چیدمان به سبک آوانگارد

  • استفاده از اشکال هندسی منظم و نامنظم در زوایای مختلف
  • قرار دادن اکسسوری هایی بزرگ تر از فرم نرمال
  • توجه حداکثری به نورپردازی
  • لزوم استفاده از المان های کمتر دیده شده
  • نصب تابلوهای نقاشی سه بعدی و خوش نقش و نگار با رنگ های زیاد

الگوها و پترن‌ها می توانند نقش عمده ای در طراحی خلاقانه و ساختارشکنانه ایفا کنند. لازم نیست حتماً از یک الگوی خاص پیروی کنید. آوانگارد بودن یعنی پایبند نبودن به اصول، پس شجاعانه انتخاب کنید و الگوها را باهم ترکیب نمایید.

در چیدمان آوانگارد ، مبلمان باید از چه سبکی برخوردار باشند؟

لغت « آوانگارد » و « مدرن » در کنار یکدیگر معنا پیدا می کنند. پس این نکته را به خاطر داشته باشید که برای دیزاین خانه باید از مبلمان با سبک مدرن یا مبلمان اسپرت استفاده نمایید.

استفاده از مبلمان رسمی و سلطنتی نظیر خرید مبلمان استیل کار اشتباهی می باشد. زیرا در این نوع چیدمان همه چیز غیر رسمی ، خودمانی و راحت است.
خرید مبلمان کلاسیک نیز توصیه نمی شود. زیرا برای استفاده از این نوع مبلمان باید دکوراسیون به صورت کلاسیک طراحی شود و نمی توان از اکسسوری های جدید و به روز با شکل و شمایل مدرن استفاده نمود.

 جهت مشاهده مدل های مختلف ، بر روی صفحه « مبلمان مدرن » کلیک نمایید.

مطلب پیشنهادی
راهنمای خرید مبلمان مدرن

مبلمان مدرن مدل آوانگارد گالری عالیجناب

برای ساخت این مبلمان توجه ویژه ای به جنس ، رنگ و طرح پارچه شده است. کیفیت پارچه بسیار عالیست. کوسن ها از سایز مناسبی برخوردارند و به دلیل استفاده از رنگ متضاد ، جذابیت بصری بالایی را به کار خواهند بخشید.
این مدل به دلیل نشیمن راحت می تواند به عنوان یک نمونه کار مدرن – راحتی نیز مورد استفاده قرار گیرد. برای رنگرزی چوب از رنگ پلی یورتان آلمانی استفاده شده است که جزء رنگ های مرغوب و درجه یک این صنعت محسوب می گردد.

این طرح برازنده خانه شماست ؛ زیرا در زمان ساخت آن به خاص شدن خانه شما اندیشیده ایم!

همانگونه که در ویدئوهای زیر مشاهده می نمایید ، رنگ بندی های متفاوت « مدل آوانگارد » تقدیم نگاه شما عزیزان می گردد.

مدل آوانگارد

تعداد نشیمن: دو عدد کاناپه 3 نفره + دو عدد تک نفره + جلو مبلی و دو عدد عسلی
ناهارخوری در تعداد 4 ، 6 یا 8 نفره

زیبایی را برای خانه شما تدارک دیده ایم! تغییر رنگ پارچه و تعداد نشیمن به سلیقه شماست!