اگر به دنبال مبلمانی بادوام و پُرجلوه هستید ، مبلمان مدرن مدل اسپیناس یک گزینه مناسب است. این مدل به گونه ای طراحی شده است که ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک به شمار می رود. البته که مدرنیته آن بیشتر به چشم می خورد. این مدل جزء نمونه های کاملاً لوکس به شمار می رود.

می توان سبک مدرن -کلاسیک در مبلمان را به صورت زیر معنا کرد: زیبایی و ظرافت‌های کلاسیک با راحتی و کاربردی بودن مدرن، درهم آمیخته می شود. خلق این سبک ، سبب ایجاد یکی از زیباترین نمونه‌های مبلمان شده است. هم‌خوانی این سبک باید در سایر عناصر منزل نیز وجود داشته باشد. خوشبختانه سبک این مبلمان در این زمینه آزادی عمل بیش‌تری را ایجاد کرده است. شما می‌توانید در تکمیل دکور خود از عناصر تلفیقی مدرن و کلاسیک استفاده کنید. با توجه به تلفیقی بودن سبک مبلمان کلاسیک مدرن، می‌توان گفت که ظرافت‌های چوبی در کنار راحتی کاربرد، ویژگی اصلی این سبک خواهد بود.

ویژگی های مبلمان مدرن مدل اسپیناس

مبلمان مدرن مدل اسپیناس در ظاهر بسیار ساده هستند اما به دلیل نوع طراحی خاصی که دارند جلوه بصری زیادی را به محیط می بخشند. خطوط هندسی ظریف به کار رفته در این مدل، بدون هیچگونه شلوغی نشان از تفکر مینیمالیسم در طراحی آن است.
چوب، اولین گزینه برای بسیاری از افرادی است که به دنبال داشتن جلوه ای باشکوه در دکوراسیون منزلشان هستند. در این طرح برای دستیابی به این هدف ، چوب به کار رفته به خوبی جلب توجه می نماید. این مدل حالتی یکپارچه دارد و با توجه به ابعاد آن بهتر است برای منازلی با مساحت زیاد استفاده شود.

در ویدئوی زیر بهتر می توانید جذابیت بصری این نمونه کار را مشاهده فرمایید. همچنین برای دیدن تصاویر بیشتر از این مدل ، به صفحه « مبلمان اسپیناس » مراجعه نمایید.

مبلمان مدرن مدل اسپیناس؛ شیک و باشکوه است!

ویژگی بارز این نوع مبل ، سهولت هارمونی و هماهنگی با اغلب دکوراسیون‌ها است. در چیدمان این مدل، محدودیتی وجود ندارد. شما می‌توانید با توجه به فضای منزل، نقطه‌ی کانونی اتاق و اضلاع اطرافش، بهترین چیدمان را داشته باشید. ست مبلمان اسپیناس، پایه هایی شبه استیل دارد که جلوه ای صنعتی به آن می بخشد.

اگر فضای اتاق پذیرایی شما از مساحت کمتری برخوردار است و علاقمند هستید تا این مدل را خریداری نمایید ، می توانید رنگ پارچه آن را روشن تر سفارش دهید تا به کمک آن بتوان فضا را دلبازتر ، بزرگ تر و روشن تر نشان داد.

مبلمان مدرن مدل اسپیناس

جایگاه مدرنیته در طراحی داخلی

با گسترش مفهوم مدرنیته و سبک‌های مینیمالیستی ، بسیاری از افراد به سمت خرید لوازم مدرن گرایش یافته‌اند. خانه ای با چیدمان منظم می تواند از فشار و استرس زندگی ماشینی و مشغله‌هایش بکاهد. باید به این موضوع اذعان داشت که اشیا دارای انرژی هستند و این انرژی به انسان منتقل می شود. پس اگر چیدمان منزل براساس علم و مفاهیم طراحی داخلی صورت نپذیرد، ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد.

استفاده از متریال باکیفیت در تولید مبلمان منزل

در مبلمان مدرن مدل اسپیناس ، از مواد اولیه با درجه کیفی بالا استفاده شده است. فوم چند لایه ، چوب راش گرجستان ، رنگ پلی یورتان آلمانی و پارچه درجه یک به کار رفته در این مدل تضمین کننده کیفیت آن است تا سالیان سال مهمان دکوراسیون شما باشد.

گالری مبل عالیجناب ، عرضه مبلمان با مدل های به روز و باکیفیت

اگر علاقمند هستید تا تعداد بیشتری از مدل های مبلمان منزل گالری عالیجناب را مشاهده نمایید ، حتما از صفحات « مبلمان کلاسیک » و « مبلمان مدرن » دیدن فرمایید!

گالری مبل عالیجناب ؛ جدیدترین مدل مبلمان منزل را برای شما عزیزانی که خواستار لوکس و خاص شدن خانه تان هستید ، عرضه می دارد!