مبلمان مدرن مدل داتیس یکی از نمونه کارهای پُرطرفدار است که زیبایی آن از سادگی نشأت می گیرد. ظرافت پایه ها نشان دهنده ذوق و دقت طراحان آن است. این کار از سایز بزرگی برخوردار نیست به همین دلیل می توان آن را در فضاهایی با مساحت کم نیز چیدمان کرد. رنگ بندی پارچه و طرح آن به اختیار مشتری عزیز می باشد ، از این رو می توان هماهنگی و هارمونی میان رنگ مبلمان و رنگ دکوراسیون ایجاد نمود.
رنگ بندی روشن این مدل را در ویدئوی زیر مشاهده می نمایید:

جذابیت بصری فضا با مبلمان مدرن مدل داتیس

طراحی مدرن اغلب از وجود یک تک‌رنگ در فضایی خنثی بهره می‌برد. این شیوه بدون آنکه تعادل حس‌های موجود را به‌هم بزند، انرژی و هیجان خاصی را به محیط می بخشد.

به طور مثال خاکستری همچنان رنگ خنثیِ محبوبی برای دکوراتورهای معاصر است، همچنین طیف رنگ کرم و قهوه‌ای نیز در دکوراسیون مدرن پرطرفدار است. طبیعت آرامش‌بخش، صبور و باثبات رنگ قهوه‌ای، مجدداً آن را به رنگ خنثی فوق‌العاده‌ای برای استفاده در خانه، به‌ویژه دکوراسیون مدرن تبدیل کرده است. با این حال بهتر است طیف‌های قهوه‌ای و خاکستری را با هم مخلوط کنید تا فضای شیکی داشته باشید.

سبز ، آبی فیروزه ای ، سورمه ای ، از طیف رنگ های سرد و نارنجی ، سرخابی ، زرد از طیف رنگ های گرم جزء تک رنگ های مُد شده حال حاضر هستند که معمولاً هربار یکی از آن ها ترند سال می شود.

رنگ بندی متفاوت مبلمان مدرن مدل داتیس

مبلمان مدرن مدل داتیس

مبلمان مدرن مدل داتیس

دیزاین به سبک مدرن

فرش هایی که در دکوراسیون به سبک مدرن استفاده می‌شوند معمولاً به صورت تک رنگ هستند و پرزهای کوتاه دارند. آینه و تابلوهای نقاشی با طرح ساده و بدون قاب از جمله دکوری های مورد استفاده در این سبک هستند. بهتر است این تابلوها ابعاد بزرگی داشته باشند تا فضا را مرتب تر نشان دهند.

یک روش پرطرفدار دکوراسیون میان طراحان، قرار دادن یک وسیله متفاوت در فضاست. برای این منظور می توان از مجسمه ها یا اکسسوری هایی جدید با شمایلی متمایز که کمتر در هر خانه ای دیده شده استفاده نمود.

میز ناهارخوری مبلمان مدرن مدل داتیس با طراحی شیک و ساده یک انتخاب مناسب برای چیدمان در فضایی با کمترین مساحت در اتاق پذیرایی شما می باشد.

میز ناهار خوری مدرن

به خاطر داشته باشید برای مدرنیزه کردن بیشتر فضا ، باید از داشتن پرده‌هایی سنگین با بافتی تارو پودی فاکتور بگیرید. این نوع از پرده ها بیشتر در دکوراسیون هایی با سبک کلاسیک استفاده می شوند و زمانی یکی از المان های توانگری و کمال صاحب‌خانه بودند، اما در طراحی دکوراسیون مدرن، تاکید بر روی استفاده‌ حجم فراوانی از نور طبیعی در فضا می باشد.
به حداقل رساندن مساحت پرده که جلوی نور ورودی را می‌گیرد یا در صورت امکان حذف کامل آن‌ ، یکی از ساده‌ترین ایده‌ها در دکوراسیون مدرن است که تقریبا در هر فضایی قابل اجرا می باشد.

عدم استفاده از الگوهای خاص در دکوراسیون مدرن

دنیای طراحی مدرن پُر از نمونه‌های عدم‌تقارن است. البته رعایت تعادل شرط مهم در عدم‌تقارن است. بنابراین اگر آینه را درست بالای بخشی از مبلمان، مثل میز یا کاناپه یا قفسه‌ی کتاب هم قرار ندهیم، جالب به‌نظر می‌رسد. البته رعایت تعادل با شیء دیگری که وزن بصری غیرمشابه اما یکسانی با آن دارد، ضروری است.

مطلب پیشنهادی
جدیدترین مدل های مبلمان منزل گالری عالیجناب

ضرورت استفاده از گیاهان زینتی آپارتمانی

این ایده صرفاً به فضاهای مدرن مربوط نمی‌شود. استفاده از گیاه ، جلوه متفاوتی به فضاهای خالی می افزاید. گیاهان گلدانی، از درختچه‌های پهن‌برگ بزرگ در گوشه‌ی اتاق گرفته تا تراریوم‌های کوچک، زاویه‌ها را تعدیل کرده و به خانه حس زندگی می‌دهند.

گالری مبل عالیجناب ؛ تولید کننده مبلمان مدرن مدل داتیس

این مجموعه مفتخر است تا با عرضه مدل های مختلفی از مبلمان منزل ، انتخاب را برای شما آسان نماید. تنوع طرح ها و مدل ها زیاد است و رنگ بندی محصولات متفاوت است.

کیفیت محصولات به دلیل استفاده از متریال اولیه مرغوب نظیر چوب راش گرجستان ، رنگ پلی یورتان آلمانی و فوم های سه لایه بسیار بالا می باشد.

حتماً صفحات مربوط به مدل های متنوع « مبلمان کلاسیک » و « مبلمان مدرن » را مشاهده فرمایید.

برای سفارش و خرید مبلمان منزل باکیفیت و تحویل به موقع آن ، روی ما حساب باز نمایید!