مبلمان کلاسیک مدل ایلکین یکی از جدیدترین نمونه کارهای گالری مبل عالیجناب است. در این مطلب به بررسی ویژگی های این مدل می پردازیم و شما را با مزایا و معایب مبلمان فانتزی و کلاسیک آشنا می نماییم.

مبلمان کلاسیک مدل ایلکین خانه شما را خاص ترین می کند!

کیفیت در اجرای این مدل را می توانید از داخل تصاویر نیز حس نمایید! دو عدد مبل تک نفره این ست مبلمان به صورت حصیر بافی دورو می باشد. زیبایی بی بدیل این مدل ، دکوراسیون خانه شما را چشم نواز می سازد!

مبلمان کلاسیک ایلکین

 

ویژگی های متمایز کننده مبلمان کلاسیک مدل ایلکین از سایر مدل ها

تمامی صفحات از ورق طلا کار شده اند. براساس علم فنگ شویی، رنگ ملایم و آرامش بخش پارچه مبلی به کار رفته، تأثیرات مثبت روانی بر روی افراد دارد. ظرافت و دقتی که بر روی منبت کاری این کار انجام گرفته، هنر طراحان این مجموعه را به نمایش می گذارد. جنس پارچه کاملاً مرغوب است و به سادگی تمیز می شود بدون آنکه کیفیت بافت آن کاهش یابد.

مبلمان جدید

خرید مبلمان کلاسیک

زیبایی خیره کننده ناهارخوری مبلمان کلاسیک مدل ایلکین

ناهارخوری این کار بسیار ظریف است و برای فضاهایی با مساحت کم نیز کاربرد دارد. توجه نمایید که رنگبندی چوب و پارچه نامحدود است و به کمک مشاوره با عوامل فروش این مجموعه می توانید خانه خود را با ترکیب رنگی ایده آل دیزاین نمایید.

ناهارخوری کلاسیک

اصول طراحی مبلمان منزل

مهم ترین اصل در طراحی دکوراسیون با مبلمان مدرن یا کلاسیک ، برقراری توازن و تعادل میان زیبایی شناسی مبلمان و کاربردی بودن آن است. تفاوت سبک مبلمان به نوع رنگ و طرح پارچه ، مقدار استفاده از چوب در بدنه مبل ، جنس چوب ، نوع طراحی و میزان خلاقیت و هنر به کار رفته در آن برمی گردد. هدف شما از چیدمان منزل و معیارهایتان از آنچه که می خواهید خلق کنید باید کاملاً واضح و مشخص باشد. با این کار برای خرید صفر تا صد اجزا و لوازم هدفمند پیش خواهید رفت و پس از خرید متضرر نخواهید شد. استفاده از رنگ ها و ایده پردازی با وسایل مختلف اگر بدون رنگ شناسی و تصویر سازی تخصصی صورت بگیرد سبب می شود نتیجه کار مطلوب شما واقع نشود.

مبلمان کلاسیک یا مبلمان فانتزی ؟

درست است که مبلمان راحتی ال شکل با رنگ های فانتزی جایگاه خوبی را در طراحی داخلی دکوراسیون باز نموده است ، اما مبلمان کلاسیک نیز همچنان از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند. یکی از ویژگی های مهمی که اغلب افراد را در هنگام خرید مبلمان کلاسیک به خود جلب می نماید ، عدم از مَُد افتادگی آن در سال های استفاده از آن می باشد. کم پیش می آید که مدل های کلاسیک از مُد بیفتند و مصرف کننده می تواند چندین سال با تغییرات جزئی ، دکوراسیون خود را به روز نگاه دارد.

مطلب پیشنهادی
جدیدترین مدل های مبلمان منزل گالری عالیجناب

مزایا و معایب هریک چیست؟

رنگ پارچه مبلمان کلاسیک یکی از دلایل اصلی به روز ماندن آن می باشد. معمولاً از رنگ های خنثی با تناژ ملایم نظیر کرم ، بژ ، نخودی ، سفید و … برای روکش مبلمان کلاسیک استفاده می شود. این رنگ ها دست شما را باز می گذارد تا بتوانید اجزای دکوراسیون داخلی را با آن هماهنگ نمایید و پس از کسالت بار شدن فضا با کوچکترین تغییراتی شادابی و جذابیت را به محیط آورید بدون آنکه هزینه زیادی را صرف تغییر دکوراسیون نمایید.

در مقابل مبلمان فانتزی با رنگ های شاد و انتزاعی ، جذابیت بصری فوق العاده ای را به محیط می بخشند. معمولاً در طراحی داخلی دکوراسیون با مبلمان فانتزی ، یک یا دو دیوار اصلی اتاق پذیرایی را به رنگ مبلمان در می آورند. (توسط رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری) این کار در ابتدا بسیار هیجان انگیز است. فرض کنید مبلمان شما به رنگ قرمز یا آبی کاربنی است. هارمونی رنگ دیوار و مبلمان فضا را کاملاً انتزاعی و رویایی می نماید.

مشکل زمانی آغاز می شود که بعد از گذشت یک سال چشم ها کاملاً به این رنگ آمیزی عادت کرده و دیگر جذابیت سابق را برای اعضای خانواده نخواهد داشت. تکراری بودن فضای اتاق بر روحیه افراد تاثیر بسزایی دارد و اغلب باعث کسالت و خستگی می شود. باید گفت در این موارد تغییر رنگ دیوارها یا پارچه مبلمان کار ساده ای نیست و هزینه زیادی را در برخواهد داشت. در این حالت تغییرات جزیی دکوراسیون نمی توانند آنطور که باید و شاید بر تغییر فضا تاثیر بگذارند و حتماً باید تغییرات بزرگی صورت پذیرد تا بتوان فضا را از خمودگی و کسالت بیرون آورد.

کدام مدل مناسب دکوراسیون منزل شماست؟

پس می توان نتیجه گرفت اگر از آن دسته از افرادی هستید که فرصت تغییر و تحول کلی فضا را ندارید یا نمی خواهید که هر ساله هزینه زیادی را برای این کار اختصاص دهید بهتر است از مبلمان فانتزی با رنگ های خاص استفاده ننمایید و سبک و سیاق دکوراسیون خود را به سمت سبک های مینیمال و یا کلاسیک ببرید.

مطلب پیشنهادی
مبلمان شیک گالری عالیجناب ؛ انتخاب خاص پسندان

گالری مبل عالیجناب

جذابیت بصری مبلمان کلاسیک مدل ایلکین را در ویدئوی زیر مشاهده می نمایید :

واحد تولیدی مبل عالیجناب با همکاری متخصصین طراحی داخلی و با بهره گیری از دانش روز، خلاقیت و نوآوری منطبق با استانداردهای روز دنیا در زمینه طراحی و تولید انواع مبلمان منزل فعالیت می نماید.

گالری عالیجناب تولیدکننده انواع « مبلمان مدرن » و « مبلمان کلاسیک » با بالاترین کیفیت متریال اولیه می‌باشد.