اگر سری به فروشگاه های عرضه مبلمان بزنید ، حتماً نام « مبل راحتی چستر » را خواهید شنید. در صورتی که علاقمند هستید تا درباره ویژگی های این مبل اطلاعات بیشتری کسب نمایید ، مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

مبل راحتی چستر چیست؟

چستر یکی از مدل های نام آشنا در میان انواع مبلمان راحتی است که شامل یک کاناپه می باشد که در پشتی و کف آن به فواصل مشخص لمسه کوبی شده است.
معمولاً پارچه استفاده شده برای این نوع مبلمان از جنس مخمل و کتان است. تفاوت نوع دسته ها و پایه های مبل راحتی چستر وجه تمایز آن نسبت به سایر مبلمان راحتی است.
ویژگی مثبتی که در زمان خرید مبل راحتی مدل چستر وجود دارد، اینست که این مبلمان در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. به طور مثال اگر خانه شما متراژ بالایی دارد، می توانید از مبل های چستر که دسته های پهن تر و اندازه بزرگتری دارند استفاده کنید. اگر خانه کوچکی دارید بهتر است از مبل های چستر که دسته های آن ها ظریف‌تر کار شده و اندازه کوچکتری دارند استفاده نمایید.

کاربردهای مبلمان چستر

علت محبوبیت مبل راحتی چستر این است که می توان آن را با اکثر فضاها و دکوراسیون ها هماهنگ نمود. از اتاق های نشیمن خانه های لوکس گرفته تا لابی آپارتمان ها می توان از این مبلمان استفاده کرد و باید گفت که زیبایی آن هیچگاه تکراری نخواهد شد و جذابیت خود را حفظ خواهد کرد.
مطلب پیشنهادی
انواع مبلمان مدرن گالری عالیجناب ؛ مناسب جدیدترین دکوراسیون های داخلی

تاریخچه ساخت مبل چستر

نامی که بر روی این مبلمان نهاده اند از لغت « چسترفیلد » گرفته شده است. این مدل در اوایل سال 1800 میلادی توسط یکی از اشراف زاده های فرانسوی ساخته شد و از آن پس در سایر کشورهای اروپایی مورد توجه زیادی قرار گرفت. پس از آن این مبل در ایالات متحده آمریکا به شدت مورد استقبال عموم مردم واقع شد و خود را به یکی از محبوب ترین مبل های بازار تبدیل نمود.

طراحی دکوراسیون مینیمال

مبل راحتی چستر یک گزینه عالی برای دکوراسیون های مینیمال به شمار می رود. در صورتی که به سادگی و مدرنیزه بودن دکوراسیون خود اهمیت می دهید باید از مبلمان راحتی استفاده کنید. این را در نظر بگیرید برای طراحی چنین فضایی خرید مبلمان استیل اشتباه است ، زیرا این نوع مبلمان زرق و برق زیادی دارند و نشانگر یک محیط اشرافی هستند.

اگر اتاق نشیمن کوچکی دارید ، خرید مبل نیم ست یا ال زیبایی دکوراسیون را افزایش می دهد. برای آنکه فضا را از سادگی مطلق دربیاید ، می توانید از آباژور یا مجسمه های مدرن استفاده نمایید. همچنین با انتخاب رنگ مناسب مبلمان انرژی فضا را افزایش دهید.

مطلب پیشنهادی
انتخاب بهترین رنگ مبلمان متناسب با دکوراسیون داخلی منزل

انواع مبل راحتی چستر

1- چستر کلاسیک

در مدل های کلاسیک، این مبل با پایه چوبی و لمسه دوزی های بزرگ ساخته می شود.

2- چستر مدرن

در مدل های مدرن بیشتر از پایه های فلزی و دوخت های ظریف با پارچه هایی به رنگ های فانتزی استفاده می شود. رنگ پایه های مبل در نوع مدرن متغیر است و این قابلیت بر روی آن وجود داشته که طبق سلیقه شما ساخته شود. از رنگ های پایه محبوب در بازار، رنگ کروم، طلایی و سیاه است.

توجه : براساس مطالب بیان شده می توان نتیجه گرفت مبلمان چستر برای کلیه دکوراسیون های کلاسیک ، مدرن و مینیمال مناسب است.

ویژگی های مبلمان چستر گالری عالیجناب

مبلمان تولید شده در این واحد بسیار راحت و باکیفیت هستند. متریال استفاده شده برای این نوع مبلمان ، از درجه کیفی بالایی برخوردار است. به همین دلیل دوام و ماندگاری آن را تا سال ها تضمین می نماید.

مبل راحتی چستر به صورت هفت نفره تولید می گردد. در صورت دلخواه می توانید تعداد نفرات را سفارشی سازی نمایید.

ظرافت لمسه کوبی های این مبل کاملاً مشهود است. برای پر کردن قسمت های خالی درون دسته و نشیمن از اسفنج های باکیفیت استفاده شده است که براثر استفاده متداول ، تغییر شکل نمی دهد.

کوسن ها از جذابیت بصری بالایی برخوردارند و متناسب با رنگ مبلمان تولید می شوند.

این مبلمان مطابق با نمونه های خارجی ساخته شده است و از نظر زیبایی و کیفیت با مدل های دیگر رقابت دارد.

تعدادی از نمونه کارها را در تصاویر زیر مشاهده می نمایید:

چستر دسته مکعبی مدل فرانسوی

مبل راحتی چستر

گالری عالیجناب تولیدکننده انواع مبلمان منزل

هنگامی‌که قصد خرید مبلمان منزل را دارید ، باید به دو فاکتور زیبایی ظاهری و کیفیت ساخت مبلمان توجه ویژه ای داشته باشید.
با توجه به قیمت های بالای محصولات چوبی ، باید در هنگام خرید دقت کافی را داشته باشید تا متضرر نشوید. انتخاب یک فروشگاه معتبر می تواند کمک شایانی در این زمینه نماید.

گالری مبل عالیجناب با تلفیق علم طراحان داخلی دکوراسیون و دانش فنی هنرمندان چیره دست ایرانی اقدام به طراحی و ساخت انواع مبلمان شیک و زیبا نموده است.

مشتریان عزیزمان که از این گالری خرید کرده اند ، کیفیت کار این واحد تولیدی را تایید می نمایند.

نمونه کارهای این واحد تولیدی متنوع است. برای مشاهده هریک از مدل ها به صفحه « مبلمان کلاسیک » و « مبلمان مدرن » مراجعه فرمایید.